KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12223236
nr 1222 3236
Signerad, Ryssland, Schekona. Olja på duk, 1992, bord, 44x50
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:58:38
4/12 16:25:28